اجزا دکل مهاری چیست ؟ 

هر سازه با اجزای شکل میابد . بدیهی است سازه ای مانند دکل نیز اجزا و متعلقاتی دارد . که ما در این نوشته بنا داریم شما را با اجزا دکل مهاری تولیدی توسط towerco آشنا کنیم . هرچند که این مطالب به صورت جامعه تر و کامل تری در قسمت متعلقات دکل مهاری توضیح داده شده است .

متعلقات و اجزا دکل مهاری شامل چه چیزهایی می باشد ؟ 

متعلقات دکل مهاری

متعلقات دکل مهاری

به طور تیتر وار و خلاصه اگر فقط بخواهیم این اجزا را نام ببریم . شامل مواردی همچون :

میله مهار دکل 

صفحه پشت دیوار کل 

سکشن دکل 

صفحه تعادل دکل 

انکربولت

پیچ و مهره دکل 

مهار کش دکل 

گوشواره دکل 

کرپی دکل 

سیم مهار دکل 

کمربند دکل 

تاج دکل 

بیس دکل 

و چراغ دکل 

اشاره نمود .

تمایز کاربرد متعلقات دکل 

تمام این موادر ذکر شده در تیپ های مختلف دکل مهاری متفاوت می باشد . به عنوان مثال در دکل مهاری سه وجهی بیس دکل مثلثی و در دکل مهاری چهار وجهی بیس دکل مربعی شکل می باشد . البته در برخی موارد نیز استانداردهای یکسان وجود دارد . به عنوان نمونه تمامی سکشن های دکل های مهاری سه متری می باشند . در تمامی تیپ های G35 , G45 , G55 , G65

همچنین میزان مصرف اجزا دکل در ارتفاعات متفاوت ، مختلف می باشد . مثلا برای نصب دکل با ارتفاع 60 متر مسلما میزان مصرف سیم مهار و سایر متعلقات مانند پیچ و مهره و کرپی در مقایسه با نصب یک دکل سی متری متفاوت می باشد .

اما باز هم بدیهی است که تاج دکل در هرنوع دکلی اعم از سه وجهی یا چهار وجهی ، با هر ارتفاعی یک عدد بیشتر کاربرد ندارد . همین طور چراغ دکل .

خالی از لطف نیست بدانید که این اجزا به صورت گالوانیزه توسط شرکت towerco ارائه میشود تا طول عمر بالاتری پیدا کند .

فروش متعلقات دکل 

شرکت towerco  در کنار تولید انواع دکل مخابراتی که سالهاست در آن تجربه دارد . در کنار آن اقدام به تولید و فروش انواع متعلقات مربوط به انواع دکل های مخابراتی را نیز انجام می دهد . شما میتوانید برای آگاهی از قیمت اجزا دکل مهاری و همچنین استاندارد مصرف اجزا دکل برای انواع دکل های مخابراتی با کارشناسان ما در شرکت تماس بگیرید و از مشاوره رایگان در این زمینه برخوردار شوید .

towerco

towerco

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط