ساخت دکل مهاری در تهران و ارسال سریع دکل مهاری به شیراز ، اصفهان ، یزد ، مشهد ، تبریز و …

سوالی که شاید برخی از مشتریان گرامی TOWERCO داشته باشند نحوه ارسال دکل به شهرهای مقصد باشد. ما در این مطلب برای شما توضیح میدهیم . تاورکو به عنوان تولید کننده دکل مخابراتی از قبیل (ساخت دکل مهاری ، دکل خودایستا ، دکل منوپل ) . سکشن های دکل را در کارخانه خود واقع در شهریار تهران تولید میکند . سپس برای فرستادن دکل مهاری شیراز ، اصفهان ، تبریز ، مشهد و … توسط باربری های معتبر اقدام میشود .

ساخت دکل مهاری

همانطور که پیش تر اشاره شد . ساخت و تولید دکل مخابراتی در کارخانه ساخت دکل . توسط متخصصین و مهندسین مجرب و فنی با مجهزترین دستگاهها و تجهیزات ساخت دکل انجام میشود . سپس دکل ها به منظور افزایش کیفیت به گالوانیزه فرستاده میشود . در بخش گالوانیزه سکشن های دکل وارد حوضچه یا وان گالوانیزه میشود . پس از این مرحله چنانچه مشتری درخواست رنگ آمیزی دکل را داشته باشد . با توجه به نوع و کیفیت درخواست . دکل به بخش رنگ آمیزی کوره ای یا معمولی ارسال میشود .

 

ارسال دکل مهاری

ارسال دکل

ارسال دکل به سایر شهرهای ایران ( دکل مهاری شیراز ، اصفهان ، مشهد ، یزد ، تبریز و … )

پس از مراحل یاد شده در بالا چنانچه مشتری یا کارفرما درخواست تحویل دکل های خود را جایی را خارج از شهر تهران داشته باشد . مانند دریافت دکل مهاری شیراز ، در اصفهان و یا هر نقطه دیگری در ایران . با هماهنگی با خود مشتری بار در محل کارخانه تولید دکل . بارگیری میشود . و بنا به مقدار و حجم و نوع دکل سفارشی . دکل ها برروی تریلی ، کامیون و … بارگیری میشود . و پس از صدرو بارنامه و بیمه نامه برای محموله دکل ها به سمت مقصد ارسال میشوند . این موارد در مورد دکل خودایستا و دکل منوپل نیز تماما صدق میکند.

زمان ارسال دکل به مقصد

مانند تمام مسافت های زمینی با توجه به زمان بارگیری و زمان و محدودیت عبور و مرور وسایل نقلیه سنگین زمان رسیدن دکل ها در بازه های منطقی و عرف انجام میپذیرد .

این اطمینان را به شما مشتریان عزیز و گرامی میدهیم که ارسال دکل مهاری شیراز به اصفهان به یزد ، به مشهد ، به تبریز ، به شمال ، جنوب ، غرب و شرق کشور را در سریع ترین زمان ممکن صورت می دهیم . به همراه بیمه و قیمت بسیار عالی . جهت دریافت اطلاعات بیشتر با مشاورین ما تماس بگیرید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط