قیمت اجاره دکل 

 

در دو سه سال گذشته قیمت اجاره دکل دچار نوساناتی همراه با اضواع بازار داشته است .اما در اوایل سال جاری قیمت اجاره یک دکل تلفن همراه در منطقه عادی تهران سالیانه ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است. قیمت یک آنتن در میدان ونک ماهیانه حدود ۱۶ میلیون تومان، آنتن دیگری در تقاطع خیابان جردن و مدرس ماهیانه ۲۰ میلیون تومان اجاره دارد.

دو نوع دکل تلفن همراه در شهرها وجود دارد؛ نوع اول، دکل‌هایی است که روی زمین و در خیابان‌ها نصب می‌شوند و به دور آن‌ها فنس کشیده شده است.که اصطلاحا دکل منوپل نام دارند و قیمت دکل منوپل متفاوت است .

هزینه اجاره دکل های پشت بامی 

 

نوع دوم، دکل‌هایی است که روی پشت بام ساختمان‌ها نصب می‌شوند و اپراتورهای تلفن همراه بابت نصب این دکل‌ها به مالک ساختمان اجاره پرداخت می‌کنند.که این نوع دکل شامل دکل های مهاری ،‌دکل منوپل و گاها دکل خودایستا میشود . همچنین قیمت دکل مهاری با قیمت دکل خود ایستا متفاوت می باشد .

دکل موبایل

اجاره دکل موبایل

قیمت اجاره پشت بام ساختمان برای نصب دکل موبایل بسته به شهر و منطقه در شهر متفاوت است، این رقم در شهرستان‌ها از ماهیانه ۲۰۰ هزار تومان آغاز می‌شود و در شهرهای بزرگ به ماهیانه ۲.۵ میلیون تومان (سالانه ۳۰ میلیون تومان) می‌رسد.

قیمت معمول اجاره یک دکل تلفن همراه در منطقه عادی تهران سالیانه ۲۰ تا ۳۰ میلیون تومان است.

 

تعرفه اجاره آنتن های مخابراتی 

این رقم در مناطق خاص از جمله مناطقی که موقعیت مطلوبی از نظر شبکه دارد یا مناطقی که ساکنان برای نصب دکل ممانعت می‌کنند مانند گیشا و یوسف آباد، افزایش می‌یابد. برای مثال؛ یک آنتن در محدوده خاصی از میدان ونک سالیانه ۲۰۰ میلیون تومان (ماهیانه حدود ۱۶ میلیون تومان) اجاره دارد. آنتن دیگری در تقاطع خیابان جردن و مدرس ماهیانه حدود ۲۰ میلیون تومان اجاره دارد.

برای اجاره آنتن دیگری در میدان توحید، مبلغ سالیانه حدود ۵۰۰ میلیون تومان پیشنهاد شده است.

اکنون در دنیا رسم معمول این است که در برج‌های بلند، آنتن را در دیوارها جاسازی می‌کنند.

میتوانید برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در شرکت تاورکو تماس بگیرید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط