فروش دکل مهاری و منوپل

از این رو این مطلب را صرفا تحت عنوان خرید و فروش دکل مهاری و منوپل عنوان کرده ایم که این دو تیپ دکل تفاوت ویژه ای با دکل خودایستا دارند . بازار تهیه و تولید این دو نوع تیپ از دکل های مخابراتی  تفاوت خاصی با انواع تیپ های دکل خودایستا مانند سه وجهی و چهار وچهی  (‌لوله ای و لوله نبشی )‌ دارد .

تفاوت در خرید و فروش دکل مهاری و منوپل با دکل خودایستا

دکل های خودایستا عموما دکل های سفارشی می باشند که می بایست حتما قبل از سفارش و خرید و فروش٬ تحلیل هایی را مد نظر قرار دهیم. تحلیل جنس و مرغوبیت خاک محل نصب دکل تا وزن تجهیزات نصب شده بر روی دکل در این آنالیزها اهمیت دارند و محاسبات دقیقی را می بایست در نظر گرفت. به جرات میتوان گفت دو دکل خودایستا شبیه هم در دو پروژه متفاوت بسیار بسیار نادر میباشد. زیرا که هر دکل خودایستا با توجه به نیازهای آن پروژه و از آن مهمتر میزان باد و جنس خاک منطقه دارای محاسبات ساخت و تولید خاص خود میباشد.  لذا خرید و فروش دکل به صورت نو و یا دست دوم نیازمند دانستن ابعاد دقیق قرارگیری دکل می باشد تا به صورت بهینه و درست خرید و فروش دکل انجام گیرد.

"<yoastmark

شباهت در خرید و فروش دکل مهاری و منوپل با دکل خودایستا

در مورد دکل مهاری که نمیتوان شباهت فنی خاصی در این مورد ذکر کرد . اما در خرید و فروش دکل منوپل نیز اکثرا محاسبات خاصی بر اساس نوع کاربری و میزان تجهیزات نصب شده بر روی دکل نیاز است . بنابراین برای خرید یا فروش یک دکل لوله ای یا چند وجهی نیز میبایست به صورت تخصصی و اختصصای برای دکل نقشه و محاسبات ارائه کرد . اما گاها پیش می آید که یک نوع دکل منوپل چند وجهی یا لوله ای  با کاربری پایه دوربین مدار بسته یا دکل پرچم و یا خصوصا پایه چراغ خیابانی به دلیل شباهت کاربرد و حتی ارتفاع مورد نیاز و با توجه به استاندارد ها . میتواند برای پروژه های مختلف از یک نقشه تولید دکل منوپل استفاده کرد .

 درباره خرید و فروش دکل مهاری

اما دیگر بسیار واضح و مبرهن است که سبک و سیاق تولید دکل مهاری  بسیار متفاوت میباشد . زیرا این سبک از دکل به صورت انبوه تولید شده و سکش های دکل موجود برای هر پروژه ای بر اساس متراژ خرید و فروش میشود . البته که میزان تجهیزات نصب شده بر روی دکل و محل نصب دکل نیز بر محاسبات نوع استفاده از چه نوع دکلی از قبیل g35 , g45 , g55 و …. تاثیر دارد . اما به دلیل درخواست بیشتر این نوع دکل در بازار ،‌تولیدات آن به صورت انبوه میباشد .

تاورکو تولید کننده و فروشنده انواع دکل مهاری ،‌دکل منوپل ،‌دکل خودایستا و متعلقات دکل

تاورکو با در اختیار داشتن کارخانه مجهز دکل سازی با تجهیزات حرفه ای و به روز و پرسنل مجرب همچون سالیان گذشته در خدمت شما در زمینه تولید انواع دکل مخابراتی و خرید و فروش و نصب هر نوع و تیپ دکلی می باشد .

برای کسب اطلاعات بیشتر با ما تماس بگیرید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط