معرفی سایت شرکت تولید دکل تاورکو towerco

در این مطلب قصد داریم تا شما را بیشتر با همین سایتی که الان در آن قرار دارید آشنا کنیم . بله همین سایت تاورکو towerco تولید کننده دکل مهاری ، دکل خودایستا ، دکل منوپل و سایر متعلقات دکل . شاید بسیاری از افرادی که روزانه به سایت شرکت تولید کننده دکل تاورکو towerco مراجعه میکنند . با تمام بخش های این سایت آشنا نباشند . و ما بر آن هستیم تا درباره بخش های مختلق سایت تاورکو towerco برای شما بگوییم.

حتما میدانید که تاورکو towerco یک شرکت تولید کننده دکل مخابراتی در انواع دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل و سایر محصولات مرتبط از قبیل دکل پرچم یا دکل دوربین مداربسته ( پایه دوربین ) می باشد . اما برای دسترسی به این اطلاعات بخش های مختلف سایت تاورکو را دیده اید ؟ اگر پاسخ شما منفی است با ما تا انتهای مطلب همراه باشید .

 

"سایت

کلیت سایت تاورکو towerco

سایت شرکت تولید دکل تاورکو towerco  به عنوان ویترین آنلاین یک کارخانه تولید دکل می باشد . اما جدا از قابلیت معرفی شرکت در فضای مجازی می توان از این سایت به عنوان یک مرجع موثق در زمینه آموزش و یادگیری در زمینه صنعت دکل سازی نام برد .

محصولات سایت

در این قسمت که اصلی ترین قسمت سایت میباشد با مراجعه به منوی محصولات تاورکو towerco می توانید انواع محصولات کارخانه تاورکو از دکل های مخابراتی شامل دکل خودایستا ، دکل منوپل ، دکل مهاری تا سازه های فلزی همچون پایه دوربین ، دکل پرچم و حتی متعلقات دکل مهاری را مشاهده کنید و با توضیحات کامل هرکدام و موارد استفاده آن ها آشنا شوید . در این بخش از سایت اطلاعات بسیار جامع و کاملی در مورد هر آنچه که در صنعت دکل و دکل سازی موجود است برای شما قرا داده شده است .

حتی در این سمت از سایت ( محصولات تاورکو ) انواع دکل مخابراتی ( خودایستا ، مهاری ، منوپل ) تفکیک به مدل و تیپ های موجود نیز شده اند و توضیح داده شده اند . این دسته بندی از این قرار می باشد :

دکل خودایستا سه پایه

دکل خودایستا چهار پایه

دکل خودایستا لوله و نبشی

دکل خودایستا تمام نبشی

دکل خودایستا NB

دکل خودایستا RDS

دکل خودایستا ICB

دکل مهاری سه وجهی

دکل مهاری چهار وجهی

دکل مهاری جی 35

دکل مهاری جی 45

دکل مهاری جی 55

دکل مهاری جی 65

دکل منوپل

محصولات تاورکو TOWERCO

پایه دوربین

دکل پرچم

دکل منوپل چند وجهی

دکل منوپل اسپیدال ( لوله ای )

متعلقات دکل

پایه های فلزی

برج های نوری

برج های روشنایی

پایه چراغ راهنمایی

پایه دوربین

و …

 

سایت شرکت تاورکو

سایت شرکت تاورکو

درباره تاورکو towerco

در این بخش علاوه بر معرفی شرکت و کارخانه تولید دکل مخابراتی تاورکو شما با پیشینه و اهداف و همچنین برخی از مشتریان ما آشنا میشوید . علاوه بر این میتوانید تعدادی از متخصصین و مدیران شرکت در بخش های مختلف را با بررسی رزومه آنها بیشتر بشناسید .در انتهای این بخش از سایت مجوزها و گواهینامه های معتبری که شرکت تاورکو towerco موفق به کسب آنها شده است را می توانید مشاهده کنید .

خدمات ما

در منوی خدمات میتوانید با انواع خدمات متنوعی که شرکت تاورکو towerco ارائه میدهد را مطالعه کنید . تا علاوه بر آشنایی با خدمات ارائه شده توسط ما بتوانید با مفهوم کلی خدماتی همچون نصب دکل ، رنگ آمیزی دکل ، سیستم ارتینگ ، چاه ارت و …. در حووزه تولید و ساخت دکل آشنا شوید .

شما در این قسمت خواهید دید که خدماتی متمایز از سایر فعالین در بخش صنعت دکل توسط شرکت ارکان طرح برسام مانند رگلاژ و آچار کشی دکل و یا بیمه دکل ارائه میشود .. که حتما برای شما جالب و مفید خواهد بود مطالعه این مطالب و خدمات توسط تاورکو .

مقالات مرتبط با صنعت دکل سازی

یکی از مفید ترین بخش های سایت towerco بخش مقالات می باشد . در این بخش مطالب فنی و مهندسی در رابطه با صنعت دکل توسط تیم تولید محتوی شرکت تاورکو ارائه شده است که نه تنها مطالعه آنها خالی از لطف نیست . بلکه میتوانید با مطالعه این بخش اطلاعات علمی و فنی خود را در زمینه دکل های مخابراتی از قبیل دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل ، بالا ببرید و با جدیدترین عناوین این صنعت آشنا گردید . پیشنهاد ما به شما مطاله تمامی مقالات این بخش است زیرا مقالات منتشر شده در این قسمت مقالات تخصصی در زمینه دکل مخابراتی می باشد که به جد میتوان گفت هیچ کجای دیگر نمیتوان مشابه آن را یافت .

 

"سایت

گالری تصاویر دکل

خالی از لطف نیست مشاهده تصاویر کارخانه تولید دکل تاورکو towerco ، برخی از پروژه های اجرا شده ، تصاویر برخی از انواع دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل ، فونداسیون دکل و ….

سایت مارا با دقت مطالعه کنید و به سایرین نیز معرفی کنید . به شما این مژده را میدهیم به زودی با خبری در حوزه فضای مجازی و آنلاین شما را سوپرایز خواهیم کرد . منتظر باشید …

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط