دکل خرپایی

شاید نام دکل خرپایی را شنیده باشید . اما جالب تر از آن شابد برای شما این باشد که بسیاری از فعالان صنعت دکل یا نام دکل خرپایی را نشنیده اند . و یا نمیدانند دکل خر پایی چه نوع دکلی است . ما به عنوان فروشنده دکل و تولید کننده دکل بارها به مشتریانی برخورده ایم که در استعلام دکل با نام خر پایی مواجه شده اند. ولی اطلاعی از نوع این دکل یا نحوه ساخت و نصب دکل مربوطه نداشته اند . شما در ادامه این متن متوجه میشوید این دکل یک نوع دکل خود ایستا است ؟ یا دکل مهاری ، و یا دکل منوپل ؟

هرچند که شاید برای شما این مطلب ساده باشد . اما به منظور آگاه سازی . و احترام به همه فعالان صنعت دکل سازی این مقاله را در اختیار شما میگذاریم .

 

کارگاه تولید دکل مخابراتی

کارگاه تولید دکل مخابراتی

دکل خر پایی چه نوع دکلی می باشد خودایستا ، دکل مهاری یا دکل منوپل ؟

شاید برای شما بسیار ساده و خنده دار باشد وقتی بدانید نام دیگر دکل خودایستا دکل خر پایی است . بله به همین سادگی . در گذشته به دکل های خودایستا خرپایی هم گفته میشد که امروزه دیگر از این نام استفاده نمی شود . و همه گان با نام خودایستا از این نوع دکل یاد میکنند . دلایل این نام گذاری و یا تغییر نام به خود ایستا مشخصا واضح نیست . اما احتمالا به خاطر کاربرد کلمه ای خاص در متن این نام ، این تغییر نام به خودایستا صورت گرفته است .

خوب تا این جای مطلب سعی کردیم . با زبان فان تنها برای آن دسته از عزیزان که علاقه داشتند. با نام و نوع دکل خرپایی آشنا بشوند . این قضیه را مطرح کنیم . اما خالی از لطف نیست . حال مقداری هم از مزایا و کاربرد های دکل خودایستا برای شما بگوییم .

کاربرد های دکل خود ایستا

دکل خود ایستا به دلیل حجم و ابعاد بزرگ خود معمولا برای بارگیری تجهیزات سنگین به کار میرود . به همین دلیل هم معمولا در مکان های وسیع و گسترده نصب می شود . از سایر ویژگی های این نوع دکل می توان به این موضوع اشاره کرد . که معمولا هر نوع دکل خودایستا دارای یک نقشه و محاسبه ساخت می باشد . بر خلاف نوع دکل مهاری که به عنوان مثل در تیپ G35 یا G45  با یک نقشه واحد ساخته میشوند . دکل های خود ایستا سه پایه دارای محاسبات و نقشه های مختلفی می باشند . این قضیه در مورد دکل های چهار وجهی نیز صدق می کند .

ساخت دکل خودایستا (1)

ساخت دکل خودایستا (1)

 

تولید و نصب دکل خودایستا

شرکت TOWERCO به عنوان تولید کننده دکل و سالها سابقه در زمینه ساخت دکل و صادرات دکل در انواع مختلف ( دکل مهاری ، خود ایستا ، دکل منوپل ) به کشورهای همسایه . مانند عراق ، سوریه ، ترکیه ، افغانستان ، ترکمنستان و … افتخار دارد . اعلام نماید تمامی مراحل تولید دکل خودایستا را از طراحی و محاسبه و نقشه کشی تا ساخت و نصب انجام میدهد . علاوه بر این طی طرحی ویژه پشتیبانی و نگهداری دکل های شما را نیز انجام میدهد .

شما عزیزان می توانید جهت دریافت مشاوره رایگان و همچنین استعلام قیمت دکل با کارشناسان فنی مستقر در شرکت در طول ساعات اداری در تمام روزهای هفته تماس برقرار نمایید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط