دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی :

دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی دارای سه پایه اصلی است. و به صورت مشبک می باشد. برای ساخت پایه های این دکل از نبشی ۶۰ درجه استفاده می کنند. همچنین از پروفیل های خمکاری شده و میلگرد های توپر و… .در ساخت آن به کار برده می شود. قطعات داخلی دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی از  نبشی ، لوله ، میلگرد ساخته شده است. این نوع دکل مناسب آنتن های مایکرویوو و برای نصب آنتن های موبایل و بیسیم می باشد.
دکل های خودایستا سه پایه لوله نبشی ، از لوله و نبشی ساخته می شوند . پایه های اصلی ( Leg ) از لوله بوده ، که بسته به نوع طراحی دکل از لوله های درزدار یا بدون درز (مانیسمان ) استفاده می شود . قطعات داخلی این دکل ها شامل بریس ها ، هوریزنتال ها ، ریداندنت ها و … از نوع نبشی می باشد .

دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی
دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی

خصوصیات کلی دکل خود ایستا سه پایه لوله نبشی

هر سکشن از این نوع دکل غالبا ۶ متر می باشد.که می تواند انواع دکل ها نگهداری کند. و توانایی مقاومت جلوی نیروی باد های قوی را دارد. برای طراحی دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی به مورد را باید در نظر گرفت:

  1. نوع و تعداد آنتن ها
  2. سرعت باد منطقه نصب دکل

قطعات این دکلاز هم جدا می باشد و به صورت مجزا ساخته می شوند. سپس برای جلوگیری از زنگ زدگی و خوردگی توسط گالوانیزه گرم پوشش داده می شود. نصب قطعات این دکلآسان می باشد و می توان با استفاده از نقشه ای که همراه قطعات است.به راحتی آنها را بهم متصل نمود.

انواعدکل خود ایستا سه پایه لوله نبشی :

  1. دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی : اجزای داخل این نوع دکل به صورت نبشی می باشد. و دارای پایه های لوله ای است. در اینجا وقتی بخواهیم اجزای داخلی دکل را بهم متصل کنیم از پیچ و مهره استفاده می کنیم. اتصالات سکشن این نوع دکل به صورت فلنچی است.
  2. دکل خود ایستا ۳ پایه تمام نبشی :  پایه های این دکل به صورت نبشی ۶۰ درجه می باشد که تمام اجزای آن از نبشی تشکیل می‌شود. سه پایه تمام نبشی می تواند تعداد آنتن زیاد را که با سطح باد خور بالا قرار دارد ، تحمل کند. در این دکلبرای اتصال از پیچ و مهره استفاده می شود.
دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی
دکل خود ایستا ۳ پایه لوله نبشی

دکل های خود ایستا سه پایه :

دکل‌های خودایستا سه پایه دکل هایی هستند که به صورت مشبک بوده و دارای سه پایه می‌باشد. پایه ها اکثراً از لوله و اعضای داخلی به صورت خرپائی از نبشی ساخته می‌شود. در ساخت پایه ها از نبشی، نبشی ٦٠ درجه، میل گرد های تو پر، پرفیل های خم کاری شده و… نیز استفاده می‌شود. اعضای داخلی (بریس‌ها) از نبشی، لوله، میل گرد ساخته می‌شود. این نوع دکل‌ها برای نصب آنتنهای ماکروویو، آنتن های موبایل و بیسیم استفاده می‌شود.

*دکلهای مخابراتی تولیدی این شرکت به شرخ ذیل می باشد:

دکلهای خود ایستا 3 پایه تمام نبشی تا ارتفاع 120 متر
دکلهای خود ایستا 3 پایه لوله و نبشی تا ارتفاع 120 متر
ساخت متعلقات، ملزومات و اتصالات مورد نیاز دکلها و سیستمهای مخابراتی

کاربرد :


1- نصب آنتن های مایکروویو (Microwave)
2- نصب آنتن های موبایل (Mobile)
3- نصب آنتن های بیسیم (Wireless)

نحوه ساخت :

در ابتدا لوله های پایه اصلی را سوراخ کرده ، سپس لوله ها به پلیت ها جوش داده می شود و در انتها نبشی ها توسط پیچ های پر مقاومت 8/8 یا 9/10 به لوله ها متصل می شوند .
مزیت :
هدایت آیرودینامیکی بهتر
مقاومت زیاد در مقابل وزش بادهای شدید

معایب :

جوشکاری زیاد
عدم دسترسی و بازرسی به قسمت های داخلی لوله
عدم شناسایی خوردگی لوله ها تا زمان نمایان شدن سطحی در آن

برای اطلاع از قیمت انواع دکل ها و محصولات و خدمات شرکت تاورکو می توانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل در رابطه با قیمت دکل خود ایستا به ما مشتریان عزیز مشاوره دهند و از قیمت روز مطلع شوید.