آیا دکل مهاری دست دوم و کارکرده هم موجود است ؟

این روزها با وضعیت اقتصادی کشور و جهان تمایل به استفاده از کالاهای کارکرده ، مستعمل و دست دوم بازار گرمی پیدا کرده است . در این بین برخی اقلام و اجناس نیز به صورت دست دوم خرید فروش میشوند که بسیار تعجب برانگیز است . به عنوان مثال خرید و فروش دکل مهاری دست دوم یا دکل منوپل و حتی دکل خودایستا . کافیست با یک سرچ ساده در اینترنت به بازار و  خرید و فروش انواع دکل مخابراتی و قیمت دکل های کارکرده کارکرده برسید .

مزایای خرید دکل دست دوم

تنها مزیتی که میتوان برای این اقدام یعنی خرید و فروش دکل مهاری یا سایر دکل های مخابراتی مانند دکل منوپل و یا دکل خودایستا اشاره کرد تنها قیمت نسبتا کمتر دکل میباشد . که حتی این مزیت راهم میتوان با افزایش روزانه قیمت آهن در بازار و تاثیر آن بر روی قیمت دکل تولید شده توسط کارخانه های تولید دکل مخابراتی ، نقض کرد . زیرا این روزها اکثر تولید کنندگان با کمترین حاشیه سود و پایین ترین قیمت تمام شده نسبت به تولید ، دکل های مخابراتی خود را به فروش میرسانند .

 

دکل مهاری تولید تاورکو

دکل مهاری تولید تاورکو

پس میتوان گفت هنگام خرید دکل مهاری دست دوم حداقل وزن آهنی و متریال ساخت دکل مانند لوله و میلگرد را شما بدون تفاوت با قیمت یک تولید کننده دکل پرداخت میکنید . نهایتا در خرید و فروش دکل مهاری دست دوم بیشترین مزیت برای فروشنده این دکل است زیرا یک شی ضایعاتی را به عنوان یک محصول کاربردی به فروش میرساند . در ادامه از معایب خرید یک دکل مهاری دست دوم برای شما میگوییم .

معایب خرید دکل کارکرده

بزرگترین و مهمترین ریسک خرید دکل مهاری دست دوم ، بحث امنیت و سلامت دکل میباشد . بطوریکه این دکل ها حتما و قطعا در هنگام پیاده سازی دکل و جابجایی آن دچار آسیب های از جمله تاب برداشتن دکل . جدا شدن جوش های اتصال کننده دکل و شکستگی در دکل شده اند .

از سوی دیگر محاسبه هزینه های خرید . پیاده سازی ، حمل و نقل ، مصایب پایین آوردن یک دکل مهاری پشت بامی از بالای یک ساختمان ، مشکلات نصب مجدد یک دکل که شاید سالها نصب و برپا بوده است ، ماننده زنگ زدگی در قسمت های پیچ و مهره در اتصالات دکل و متعلقات دکل ، و یا مصایب باز کردن تجهیزات مخابراتی نصب شده بر روی دکل مهاری دست دوم و بسیاری دیگر از معایب ، این نتیجه را میرساند که خرید مستقیم از یک کارخانه تولید دکل های مخابراتی ( دکل مهاری ، دکل خودایستا ، دکل منوپل ) بسیار مقرون به صرفه تر و بی دردسر تر می باشد .

کارخانه تاورکو Towerco

تاورکو یکی از بزرگترین تولید کننده گان دکل مهای مخابراتی ( دکل مهاری ، دکل خودایستا ، دکل منوپل ) این نوید را به شما میدهد . با پایین ترین قیمت ممکن و رقابتی در بازرا و به شرط کیفیت عالی دکل های مورد نیاز شما را تهیه و در اسرع وقت به تمام نقاط کشور و حتی خاورمیانه ارسال کند و خدماتی مانند فونداسین دکل ، نصب دکل و راه اندازی و بهره برداری از دکل و اجرای سیستم های ارتینگ و صاعقه گیر را به صورت متمرکز و حرفه ای برای شما با تیم های متخصص و فنی خود انجام دهد .

همین الان با تیم مشاوره ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان کارشناسان خبره تیم تاورکو بهره مند شوید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط