معرفی دکل های مهاری لوله و نبشی

دکل مهاری:
دکل مهاری لوله و نبشی نیز  یکی از انواع دکل که عرض آن در تمام طول دکل به یک اندازه می باشد و تغییر نمی کند و توسط سیم های مهار نگه داری و مهار می شود. این دکل ها برای نصب، نیاز به فضای زیادی دارند، از مزیت های این دکل ها می توان به مقرون به صرفه بودن و سرعت نصب بالای آن اشاره کرد.
عموما انواع دکل های مهاری با میلگرد تولید و ساخته میشوند اما یک نوع خاص از دکل مهاری موجود می باشد که با توجه به نام آن که دکل مهاری لوله و نبشی می باشد  واضح و مبرهن می باشد متریال ساخت این نوع دکل  از لوله و نبشی می باشد هر چند متریال ساخت این نوع دکل مانند ساخت دکل خودایستا می باشد اما این نوع دکل نیز مانند دکل مهاری میلگرد توسط سیم مهار دکل ، مهار می گردد .
دکل مهاری لوله و نبشی

دکل مهاری لوله و نبشی

موارد استفاده دکل مهاری لوله و نبشی زمانی است که بار تجهیزات مخابراتی نصب شده بر روی دکل تقریبا زیاد باشد ولی به هر حال نیاز استفاده یا شرایط استفاده از دکل خود ایستا احساس نشده است . به همین دلیل از دکل مهاری لوله و نبشی که با سیم مهار بتوان آن را مهار کرد استفاده میشود.

مطمئنا استحکامات این نوع دکل بیشتر از نوع دکل مهاری میلگرد میباشد و به همین منظور مهار آن سخت تر می باشد .

برای اطلاع از قیمت انواع دکل ها و محصولات و خدمات شرکت Towerco می توانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل در رابطه با قیمت دکل های مهاری  به ما مشتریان عزیز مشاوره دهند و از قیمت روز مطلع شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط