دکل مهاری G65 چیست ؟

این محصول هم ، همچون سایر محصولات زیر مجموعه دکل مهاری می باشد . دکل های مهاری به دکل هایی گفته می شود که به وسیله سیم مهار به زمین یا تکیه گاه دیگری مهار گردد . و سکشن دکل مهاری G65 از نظر فنی و ظاهری بسیار نزدیک به سایر تیپ ها می باشد .
این نوع دکل ها به دلیل وزن پایین و سبکی وزن مزیت دارند و در مکان هایی که فضا به قدر کافی موجود باشد استفاده می گردد. اغلب در شبکه تلفن همراه، رادیو و بی سیم و شبکه های رایانه ای مورد استفاده قرار می گیرد. این دکل ها قابلیت نصب در پشت بام منازل و ادارات را داشته و علاوه بر اینکه ارتفاع ساختمان به بلندی محل نصب آنتن ها کمک کرده، در مناطق شهری مزیت فراوان دارد.
این نوع دکل ها در صورتی که روی زمین نصب گردد نیاز به فضای زیادی جهت نصب سیم مهارها دارد. به خاطر سبکی وزن، بهای این دکل ها کمتر از دکل های دیگر بوده و نصب آن ها ساده و کم هزینه است. این دکل ها بسته به ابعاد و نوع ساخت به چند دسته تقسیم می شوند.

 

 

دکل مهاری G65 لوله نبشی:

دکل های G65 و G80 برای بارگذاری های سنگین تر و بیشتر برای فضای خارج از شهر جهت نصب در ارتفاعات ۹۰ متر تا ۱۲۰ متر طراحی و تولید می شود .

این نوع از دکل ها هر ۹ متر و در بعضی مواقع هر ۶ متر توسط سیم مهار در ۳ جهت با زوایای ۱۲۰ درجه مهار می شوند که در اصطلاح دکل با متعلقات ۹ متر مهار و دکل با متعلقات ۶ متر مهار گفته می شود .

فاصله پایه مهار دکل (نقطه اتصال مهار ها به تکیه گاه از بیس دکل) می بایست حداقل ۳۰% ارتفاع نهایی دکلباشد .

 

دکل مهاری G65

دکل مهاری G65

نصب مهاری در ارتفاعات مختلف معمولا به صورت دستی و با استفاده از ابزار مخصوص این کار انجام می گیرد.

مزایای مهاری :

  • وزن کم
  • قیمت ارزان
  • نصب آسان
  • قابلیت نصب بر روی پشت بام خانه ها

معایب مهاری :

  • اشغال فضای زیاد
  • ظرفیت بارگذاری کم

شرکت تاورکو انواع دکل های G35 ، G45 و G45 چهاروجهی را در ۳ تیپ A ، B و VIP طراحی و تولید می نماید که هر یک از این مدل ها برای بهره برداری های گوناگون در نظر گرفته شده است .

دکل های VIP بیشتر برای شرکت ISP همانند شاتل ، آسیاتک ، رسپینا ، پارس آنلاین ، صبانت و … که از دکل به عنوان پاپ سایت های ارتباطی خود استفاده می نمایند و تعداد زیادی آنتن بر روی دکل نصب می کنند در نظر گرفته شده است .

اجزایدکل شامل:

سکشن ، بیس پلیت ، انکر ، تاج دکل ، پیچ و مهره دکل ، سیم مهار ، کرپی ، مهارکش ، گوشواره ، صفحه تعادل ، پیچ و مهره مهارکش ، پیچ و مهره صفحه تعادل ، میله مهار ، صفحه تک سوراخ و کمربند مهار می باشد.

برای اطلاع از قیمت انواع دکل ها و محصولات و خدمات شرکت تاورکو می توانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل در رابطه با قیمت دکل مهاری به ما مشتریان عزیز مشاوره دهند و از قیمت روز مطلع شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط