دکل میکروپل چیست ؟

یکی از انواع دکل های منوپل  دکل میکروپل می باشد. ظاهر و شکل آن به صورت استوانه و لوله ای است . و دارای چندین سکشن میباشد. این سکشن ها با اتصالات فلنچی بهم وصل شده اند.

این نوع دکل ها برای تجهیزات و آنتن های مخابراتی مناسب است . و در ارتفاعات کوتاه نصب میشود.

شرکت تاورکو به عنوان یکی از بزرگترین تولیدکنندگان دکل های مخابراتی. و انواع سازه های فلزی توانایی تولید انواع دکل های میکروپل را با رعایت تمامی استاندارد های مخابرات ایران و جهانی را دارد .

 

دکل میکروپل

دکل میکروپل

4انواع دکل میکرو پل 

دکل میکروپل از دو دسته تشکیل شده است. که فاصله طولی بین دکل و دستک ها باید بیشتر از ۲ متر باشد. اما اگر این فاصله کمتر از ۲ متر بود. دکل باید حتما از لحاظ فنی و ایستایی و مقاومت در برابر باد مورد بررسی قرار بگیرد.

دستک های دکل میکروپل سر ستون ساختمان یا بر روی تیر نصب میشود و به دلیل ارتفاع کم دکل میکروپل تا جایی که ممکن است در ارتفاع بالاتری نصب شود تا با دکل های دیگر ارتباط داشته باشد. یکی از ویژگی های دکل میکروپل سبک بودن آن میباشد و بتن کمتری هنگام نصب استفاده میشود. و باعث رضایت مشتریان شده است چون به ساختمان صدمه ای وارد نمیشود

برای اطلاع از قیمت انواع دکل ها و محصولات و خدمات شرکت تاورکو می توانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید تا به صورت کامل در رابطه با قیمت دکل منوپل به ما مشتریان عزیز مشاوره دهند و از قیمت روز مطلع شوید.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط