چرا دکل مخابراتی را رنگ کنیم ؟ 

به منظور زیبا سازی و همچنین مقاومت بیشتر سازه فلزی و دکل های مخابراتی حتی با وجود گالوانیزه دکل بسیار از دکل ها رنگ نیز میشوند . در حقیقت رنگ آمیزی دکل علاوه بر جنبه زیبایی بصری دکل باعث مقاومت در برابر شرایط جوی و آب و هوا نیز می باشد .

رنگ آمیزی دکل های مخابراتی

رنگ آمیزی دکل های مخابراتی

از این رو تاورکو رنگ آمیزی دکل چه قبل از نصب و چه بعد از نصب را جزء خدمات خود قرار داده است .

همچنین بعضی از سازمان ها و شرکت ها دارای رنگ خاص سازمانی میباشند . به همین منظور ترجیح بر این است مام ارکان شرکت به رنگ مورد نظر در آید . لذا رنگ کردن دکل را مد نظر قرار می دهند .

انواع رنگ : 

رنگ کوره ای

با توجه به ذرات ملامین موجود در این نوع رنگ زمانیکه در دمای پخت کوره قرار گرفته کاملا لعابی و مستحکم می گردد. ضخامت آن بین 8-12 میکرون بوده و از این رو شرکت با توجه به مجهز بودن کوره پخت رنگ قابلیت ارايه دکلهای مهاری خود به همراه رنگ امیزی کوره ای بنا به سفارش مشتری با کیفیت بالا و قیمت نازل را دارا می باشد .

 

رنگ آمیزی دکل

رنگ آمیزی دکل

رنگ اپوکسی و معمولی :


مناسب برای کلیه سطوح فلزی ، چوبی ، سیمانی و … میباشد . این رنک مقاومت بسیار خوبی در برابر شرایط جوی ، سایش ، رطوبت ، خراش و … دارد . این رنگ بعد از خشک شدن کاملا قابلیت شستشو دارد .

همچنین به دلیل مقاومت بالا توانایی خاصیت انعطاف پذیری در مقابل تغییر شکل های سطحی سازه را دارا می باشد . و با توجه به زیر سازی قوی از پوسته زدن و نفوذ آب در رطوبت جلوگیری میکند .

رنگ دکل

شایان ذکر است اقلب سازه های فلزی و دکل را به هنگام رنگ آمیزی دکل به صورت پرچمی رنک میزنند . به این صورت که یک سکشنن دکل سفید و سکشن بعدی به رنگ دیگری در می آید .

  1. عبدالملکی

    20 آذر 1398

    با عرض سلام و ادب و احترام تعداد 7 دکل 30 متری از نوع خود ایستا وجود دارد که نیاز به اسکراب و رنگ آمیزی دارد. موقعیت مکانی دکل ها در نوشهر و فریدونکنار می باشد. لطفا اگر ممکن است هزینه کامل یک دکل شامل تمامی موارد اعم از رنگ/زنگ زدایی, اسکراب و رنگ آمیزی را برآورد و به اطلاع من برسانید. با تشکر فراوان. شماره تماس

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط