برای سفارش دکل چه باید کرد ؟

شاید برای شما هم سوال مطرح شده باشد و یا زمانی که ارگان یا سازمان و نهاد شما نیاز به دکل مخابراتی ( دکل مهاری ، دکل خودایستا و دکل منوپل )‌ داشته باشد . ندانید که برای سفارش دکل میبایست از کجا شروع کرد ؟‌ ما در این مطلب سعی میکنیم شما را راهنمایی کنیم برای شروع ثبت درخواست یک دکل چه مسیری باید طی شود .

 

سفارش دکل

سوال اول :‌نیاز شما چیست ؟‌

در اولین قدم باید دید نیاز شما از سفارش دکل و درخواست نصب دکل چیست ؟‌ آیا شما دکل را برای برقراری یک ارتباط دو طرف یا لینک میخواهید . و یا دکل دوربین مداربسته برای نصب دوربین و یا سایر تجهیزات مانند دکل های برج روشنایی و پایه چراغ و یا حتی دکل پرچم .

بعد از رسیدن به پاسخ این سوال می توانید نوع دکل مورد نیاز خود را از قبیل دکل خودایستا باشد یا دکل منوپل و یا دکل مهاری را مشخص کنید . پس از تعیین تیپ دکل  حال نیاز است ارتفاع مورد نیاز خود را با توجه به همان نوع کاربری که پیشتر اشاره شد را نیز محاسبه کنید .

در سفارش دکل مخابراتی برای برقراری یک لینک ارتباطی محاسباتی برای تعیین و امکان سنجی لینک مورد نیاز است که میبایست توسط کارشناسان این حوزه بررسی شود . همچنین برای نصب دکل دوربین مداربسته نیز آنالیزهای لازم است که بسته به نوع دوربین ،‌زوایه دید و …. را میبایست در نظر گرفت .

مرحله سفارش دکل

در این مرحله میبایست شما یک دکل ساز معتبر و نام آشنا در این زمینه پیدا کنید که در کنار قیمت مناسب دارای رزومه و نمونه کارهای قابل ارائه ای باشد . زیرا نصب هر نوع دکل مخابراتی و … نیازمند رعایت احتیاط های بسیاری برای حفظ ایمنی و استقامتت طولانی مدت میباشد . که عواقب یک انتخاب نادرست در این زمینه مستقیما به عهده شما به عنوان صاحب دکل خواهد بود . هرچند میبایست در هنگام ثبت سفارش دکل خود ثبت قرارداد علاوه بر تحقیقات میدانی از سازنده دکل درخواست ارائه نقشه های مهندسی و مورد تاید بر اساس استاندارد های جهانی باشید .

تاورکو

مجموعه تاورکو با سالها سابقه در تولید انواع دکل مخابراتی از قبیل دکل خودایستا ٰ،‌دکل مهاری ،‌دکل منوپل با کاربری های متفاوتی از انتقال نیرو و برق تا دکل دوربین مداربسته تا پایه چراغ خیابانی و دکل پرچم ، این اطمینان را به شما مصرف کننده گرامی میدهد تا با بهترین قیمت ،‌بالاترین کیفیت دکل درخواستی شما را در اختیار تان قرار دهد . پییش از هر نوع ثبت سفارش دکل میتوانید با کارشناسان متخصص ما به صورت رایگاه مشاوره ای در زمینه قیمت دکل و کیفیت و کارایی آن داشته باشید .. کافیست با ما تماس بگیرید

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط