سیم مهار 

سیم مهاردکل این قطعه که از متعلقات دکل می باشد و همانطور که از اسم آن نیز مشخص می‌باشد به منظور مهار نمودن دکل بر روی زمین یا پشت بام می‌باشد. سیم مهار استاندارد قابل استفاده در نصب دکل‌های مهاری باید از نوع ۵ رشته به هم بافته شده فولادی باشد. در نصب دکل معمولا از سیم مهاری نمره ۶ استفاده می‌گردد ولی در مناطق کوهستانی یا بیابانی که دارای باد شدید بوده و در دکل‌ های با ارتفاع بالاتر از ۴۲ متر بسته به بررسی‌های فنی و نظر مشتری از سیم مهار نمره ۸ نیز استفاده می‌گردد

سیم مهار دکل

سیم مهار دکل

کابل دکل جهت مهار کردن دکل های مخابراتی هنگام نصب دکل 

دکل مهاری یکی از انواع دکل که عرض آن در تمام طول دکل به یک اندازه می باشد و تغییر نمی کند و توسط سیم های مهار نگه داری و مهار می شود. این دکل ها برای نصب، نیاز به فضای زیادی دارند، از مزیت های این دکل ها می توان به مقرون به صرفه بودن و سرعت نصب دکل بالای آن اشاره کرد.

برج دکل مهاری بسیار سبک وزن و سنگین وزن به برج های پشتیبانی شده توسط سیم مرد هستند و با توانایی حمل بارهای نور به آنتن سنگین طراحی. صنعت برج ترجیح این نوع برج ها به خاطر آنها طراحی شده برای ارائه حداکثر قدرت, بهره وری, تطبیق پذیری و سهولت نصب دکل و راه اندازی. برج دکل مهاری به طور معمول در سلولی استفاده شده, دو راه, اینترنت بیسیم, پخش, امنیت میهن و دیگر برنامه های کاربردی بی سیم. برج دکل مهاری معمولا ارزان تر به خرید هستند, حمل و نقل, و نصب. برج مستقیم ارائه می دهد جدید, جدید-مازاد, و استفاده از برج های مهاری.

سیم مهار

سیم مهار

سیم مهار از ۷ رشته مفتول فولادی خشک گالوانیزه به هم تابیده شده . در چندین سایز ۴ ، ۶ ، ۸ و …. تولید می شود که برای نصب دکل های مهاری به نقطه تکیه گاه و تامین ایستایی آنها استفاده می شود .

شرکت تاورکو علاوه بر استفاده از مرغوب ترین و با کیفیت ترین نوع سیم مهار در نصب دکل های مهاری خود تامین و تهیه این نوع سیم ها را که از متعلقات دکل مهاری می باشد را نیز برای سهولت مشتریان انجام یمدهد .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط