آغاز سال کاری جدید 1400 کارخانه تولید دکل تاورکو

با توکل به خدا و استفاده از تجارب سالیان پیشین در زمینه تولید دکل های مخابراتی از قبیل انواع دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل با کاربری های متفاوتی همچون : دکل دوربین مداربسته ، دکل پرچم ، پایه چراغ ، پایه تابلو تبلیغاتی ، دکل وایرلس و … سال جدید را نیز با پشتکار و تلاش بیشتر آغاز میکنیم. کارخانه تولید دکل تاورکو در تهران با امید به اینکه امسال سال بهتری برای تمام مردم سرزمینمان باشد در سال جدید برای بالا بردن سطح کیفیت محصولات از تیم کنترل کیفیت با تجربه تری استفاده خواهد کرد. کارخانه تولید دکل مهاری و خود ایستا و سایر سازه های فلزی تاورکو آرزو دارد تا در کنار موفقیت شرکت تولید دکل چرخ صنعت و تولید کشور بیش از پیش بچرخد خصوصا آرزوی موفقیت برای مشغولین صنعت دکل های مخابراتی و سازه های فلزی دارد.

کارخانه دکل سازی تاورکو

کارخانه دکل سازی تاورکو

اهداف سال جدید تاورکو به عنوان بزرگترین تولید کننده دگل

در سال پیش رو تاورکو به عنوان یک تولید کننده دکل های مخابراتی با گسترش کارخانه خود که متعاقبا در آینده اطلاعات بیشتری در این خصوص گفته میشود . در نظر دارد تنوع محصولات تولیدی خود را گسترش دهد . همانطور که در سال گذشته خدماتی همچون تولید انواع فونداسیون پیش ساخته و آماده بتنی را نیز در خدمات حود گنجانده بودیم .

هرچند که در خلال تعطیلات نوروز کارخانه تولید دکل تاورکو فعالیت داشت و تعدادی از سفارشات خود را نیز در همین ایام تحوسل مشتریان داد . اما به صورت رسمی آغاز کار خود را از شنبه مورخ  14 فروردین  شروع نموده است و همچون گذشته در خدمتت شما همراهان و مشتریان عزیز خواهد بود.

تاورکو در 1400

در سال جدید کارخانه تولید دکل تاورکو همت دارد با تلاش بیشتر و پر قدرت تر از گذشته ، قدم های محکمی در راه تولید دکل مخابراتی و وایرلسی و انواع سازه های فلزی بردارد . در کنار این اهتمام به بالاتر بردن کیفیت محصولات همراه با قیمتی بسیار مقرون به صرفه برای مصرف کنندگان نیز از اهداف ما میباشد . تسریع در زمان تحویل پرژه همچون گذشته سر لوحه تاورکو خواهد بود. با امید به خداوند این سال را در کنار شما قدم خواهیم زد و آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما همراهان همیشگی

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط