صادرات انواع دکل مخابراتی ( مهاری ، خودایستا ، منوپل ) به خاورمیانه 

صادارت و واردات موتور و قلب تپنده اقتصاد یک کشور می باشند . حال ساده ترین نوع راه اندازی این موتور انجام این فعالیت با کشورهای همسایه می باشد . یکی از بزرگترین بازارهای مصرف در دهه اخیر خصوصا در زمینه صدور دکل مخابراتی بوده است . در این مقاله به انواع تجارت و ارسال دکل مهاری و خودایستا و منوپل . به کشورهای مانند صادرات دکل به عراق ، افغانستان ، ترکمنستان ، ترکیه و … میگوییم .

صادرات دکل به عراق

صادرات دکل به عراق

چرا هزینه صادرات دکل از ایران به عراق و سایر کشورها به صرفه است ؟ 

کشور ایران به دلیل داشتن منابع آهن و کارخانه های فولاد و تیرآهن و میلگرد سازی قطب این صنعت در خاورمیانه به حساب می آید . به همین منظور صادرات سازه های فلزی مانند انواع دکل مهاری ، دکل خودایستا ، دکل منوپل و متعلقات آن از کشور ایران و ترانزیت به کشورهای خاورمیانه برای کشورهای مقصد سود آور بوده است .

موارد صادراتی به عراق 

انواع کاشی و سنگ‌های معدنی، میله‌های آهنی و فولادی ( مانند سازه های فلزی همچون دکل مهاری ، خودایستا ، منوپل ) و سنگ‌های ساختمانی از جمله اقلام مهم معدنی و صنعتی بوده که از ایران به این کشور صادر شده‌اند. سایت گمرک جمهوری اسلامی ایران و سایت اتاق بازرگانی تهران اطلاعات مربوط به تجارت با کشورهای مختلف از جمله عراق را ارائه می‌دهد که از طریق آن می‌توان به جزئیات بیشتری در خصوص نوع و میزان کالاهای صادراتی دست یافت. لازم به ذکر است که کشورهای ترکیه، عربستان و اردن جزء رقبای ایران در تجارت با عراق هستند.

 

صادرات دکل از ایران به عراق

صادرات دکل از ایران به عراق

صادرات دکل تاورکو 

شرکت تاورکو به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان دکل مخابراتی در کشور و تامین نیازهای بازار داخل . سالهاست اقدام به صادرات دکل به کشورهای همسایه می کند . سهم عمده ترنسفر دکل مربوط به ترانزیت دکل مهاری می باشد . پس از آن دکل منوپل در رتبه دوم قرار دارد . و عمده مسیر ترانزیت بار برای ارسال به عراق از مرز بازرگان می باشد .

تاورکو با سالها تجربه در زمینه ساخت و تولید انواع دکل افتخار دارد خود را به عنوان یک صادر کننده دکل معرفی کند . و نیاز شما مشتریان عزیز را در آن سوی مرزهای ایران عزیز نیز فراهم کند .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط