فروش دکل مهاری به چه صورت است ؟

یک تولید کننده دکل مهاری برای فروش سکشن دکل خود به خریدار روش های متنوعی با قیمت دکل های مختلف می تواند داشته باشد . اما شرکت تاورکو به عنوان یک تولید کننده دکل مهاری و سالها تجربه در امر ساخت دکل و متعلقات دکل و صادرات انواع دکل به کشورهای همسایه از جمله عراق و … روش های فروش خود به مشتریان را در این مطلب برای شما مطرح میکند .

 

دکل مهاری

دکل مهاری

فروش دکل مهاری به صورت گالوانیزه :

در این روش سکشن های دکل ها پس از ساخت در کارگاه تولید دکل به گالوانیزه فرستاده میشود . در آنجا سکشن ها وارد استخر گالوانیزه شده . و پس از آن آماده فروش دکل به مشتری میشود . قیمت گالوانیزه در این روش به قیمت دکل  و سکشن های خام اضافه میشود .

فروش دکل بدون گالوانیزه :

در این روش دکل بدون گالوانیزه شدن و در اصطلاح به صورت سکشن سیاه فروخته میشود . قیمت دکل مهاری در این نوع ارزانتر می باشد . ولی بدیهی می باشد فرسودگی و خوردگی دکل در این مورد بیشتر محتمل خواهد بود .

فروش دکل با گالوانیزه و رنگ :

در این روش علاوه بر اینکه سکشن های دکل گالوانیزه شده اند . به صورت کوره ای و یا گاها بنا به سفارش مشتری به صورت دستی رنگ آمیزی میشود . در این روش علاوه بر قیمت دکل مهاری و گالوانیزه انجام گرفته . قیمت رنگ آمیزی سکشن های دکل نیز جداگانه محاسبه می شود .

 

دکل مهاری G35

مهاری G35

فروش دکل با متعلقات دکل :

گاها ممکن است خریدار دکل . سکشن های مورد نیاز خود را بدون متعلقات دکل از فروشنده دکل مهاری درخواست کند . اما اصولا برای نصب دکل نیاز به متعلقات و تجهیزاتی می باشد . که طبیعتا هنگام سفارش دکل به تولید کننده دکل سفارش داده میشود . تا در کنار دکل برای خریدار ارسال شود . قیمت تجهیزات دکل جدا از قیمت دکل مهاری محاسبه میشود . و بسته به مدل های زیر متفاوت میباشد :

فروش دکل با متعلقات بر حسب 6 متر مهار :

در این روش دکل با متعلقات برحسب نصب با مهاری روی هر 6 متر یا دو سکشن به فروش می رسد . پیش تر در مقالاتی در مورد تفاوت نصب دکل بر روی شش متر مهار و یا 9 متر مهار توضیحاتی داده بودیم .

فروش دکل با متعلقات بر حسب 9 متر مهار :

همان موردی است که در بالا ذکر شد . با این تفاوت که دکل مهاری در فواصل 9 متری یا هر 3 سکشن یک مهار محاسبه میشود . بدیهی است قیمت دکل در صورت محاسبه بر حسب هر 6 متر یک مهار پرانتر از قیمت دکل مهاری بر حسب هر 9 متر یک مهار می باشد . زیرا سیم مهار و متعلقات بیشتری مصرف میشود .

فروش دکل به همراه سیستم ارتینگ :

در این روش دکل به همراه تجهیزات چاه ارت و سیم و .. به فروش میرسد و هزینه ایجاد چاه ارت جدا از قیمت دکل به همراه قیمت تجهیزات سیستم ارت می باشد .

فروش دکل مهاری  با سیستم روشنایی :

برای هر دکل مهاری ، خصوصا دکل های با ارتفاع زیاد و یا دکل هایی که بر روی ساختمان های بلند نصب میشوند . وجود یک چراغ دکل الزامی می باشد . فروش چراغ دکل به همراه دکل از خدمات شرکت تاورکو می باشد .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط