فنس مخابراتی از فریم با توری سنگین تولید می گردد که بنا بر نیاز ابعاد هر سایت می توان از یک پنل با ابعاد خاص استفاده نمود. کلیه سطوح قوطی در تمامی مسیر اتصال به توری توسط جوش CO2 ثابت گردیده است که این امر امکان حرکت قوطی به طرفین را ناممکن می سازد.

در هر فنس یک درب جهت ورود به سایت و به صورت دو لنگه تعبیه شده است ، این درب امکان نصب در تمامی اضلاع به جز اضلاع ابتدایی و انتهایی را دارد. درب ورودی به صورتی طراحی گردیده است که هر دو لنگه به سمت خارج فنس باز می گردد و هیچ گونه دسترسی به لولا از بیرون فنس میسر نمی باشد.

این مهم امکان استفاده بیشتر از فضای داخلی را برای اپراتور مهیا ساخته و درب هیچ گونه برخوردی با تجهیزات نصب شده درفضای داخلی سایت در هنگام باز شدن ندارد. تاورکو تولید کننده انواع فنس های شهری و برون شهری با امنیت بالا بوده و آمادگی تولید هر نوع فنس فلزی در ابعاد و اشکال مختلف را دارد.

انواع فنس مخابراتی :

۱٫فنس نرمال ( Normal Fence )

فنس نرمال ( Normal Fence ) به فنسی می گویند که ازورق اکسپندد (Epanded) یا استرچ متال با ضخامت ۲٫۵ میلیمتر تهیه می گردد که در بخش مخابراتی و صنعتی از این فنس استفاده می گردد که نسبت به نوع فنس امنیت بالا (Highsecure Fence) از وزن کمتری برخوردار می باشد و برای سایت های درون شهری بسیار مناسب است .

۲٫فنس امنیت بالا ( Highsecure Fence )

فنس امنیت بالا ( Highsecure Fence ) به فنسی می گویند که ازورق اکسپندد (Expanded) یا استرچ متال با ضخامت ۳٫۵ تا ۴ میلیمتر تهیه می گردد که در بخش مخابراتی و صنعتی از این فنس استفاده می گردد که دارای امنیت بسیار بالایی می باشد که ازنوع فنس ها در مناطقی که ضریب امنیتی مناسبی ندارد. مانند مناطق برون شهری و جاده ای استفاده می گردد.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط