دکل جی 35 پر مصرف ترین دکل مهاری

همانطور که بار ها و پیش از این نیز در این سایت گفته بودیم . میتوان لقب محبوترین دکل مهاری مخابراتی را به دکل جی 35 داد . اما همانطور ک قبلا هم گفته بودیم . اینبار هم برای شما نحوه محاسبه قیمت دکل جی 35 را تشریح میکنیم . و برای شما از عوامل تاثیر گذار بر روی قیمت دکل جی 35 میگوییم . حتما شما هم میدانید عوامل بسیاری در قیمت دکل G35 تاثیر دارد .

 

دکل 12 متری مهاری جی 35 -رودهن-02

دکل 12 متری مهاری—رودهن-02

موارد تاثیر گذار بر قیمت دکل مهاری G35 

مهمترین عامل تاثیر گذار بر قیمت سازه های فلزی از جمله دکل های مخابراتی مواد اولیه میباشد . و از آنجا که مواد الیه جهت ساخت دکل مهاری جی 35 آهن می باشد . قیمت آهن تاثیر و ارتباط مستقیمی با قیمت دکل جی 35 دارد . و با توجه به نوسانات قیمت ارز و تاثیر مستقیم آن بر بازار آهن . خصوصا در بازار پر نوسان ایران در شرایط اخیر که قیمت آهن به دلیل کمبود آهن و مواد اولیه در بازار با افزایش قیمت بی سابقه ای مواجه شد .

گالوانیزه دکل مهاری جی 35 

عامل دیگر تاثیر گذار بر روی قیمت دکل مهاری جی 35 گالوانیزه می باشد . گاها تغیرات قیمت در کل بازار ایران باعث میشود . کارخانه های انجام گالوانیزه و حتی کارخانه های تولید دکل که خود انجام مراحل گالوانیزه را انجام میدهند . به دلیل افزایش قیمت مواد شیمایی گالوانیزه ، نرخ تمام شده گالوانیزه بر روی دکل مهاری 35 را افزایش میدهند . که همین امر منجر به افزایش نرخ تمام شده دکل میگردد .

صادرات دکل مهاری به کشور عراق 1

صادرات دکل مهاری به کشور عراق 1

 

حمل و نقل دکل مهاری 

یکی از موارد تاثیر گذار که شاید بسیاری مواقع مهم واقع نشود . هزینه حمل و نقل دکل می باشد . از آنجا که اصولا و عموما کارخانه های تولید دکل خارج از شهر و در شهرک های صنعتی می باشند . و از آنجا که محل نصب دکل ها اصولا درون شهر یا حتی مناطق دور افتاده می باشد . و حتی اینکه در شهر و یا کشور دیگری باشند . هزینه ترانزیت و حمل و نقل دکل باعث افزایش قیمت تمام شده دکل می شود .

دریافت قیمت دکل G35 

و اما شما علاقه مندان به صنعت دکب و خریداران دکل می توانید در طول ایام هفته و در ساعات اداری از روش های مختلف ارتباطی مانند ارسال ایمیل ، تماس تلفنی ، ارتباط در شبکه های اجتماعی و مجازی و یا از طریق سایت . اقدام به استعلام قیمت انواع دکل مهاری از جمله دکل G35 نمایید . مطمئن باشید کارشناسان فروش دکل در تاورکو در کمال صداقت بهترین مشاوره ها را به صورت رایگان در اختیار شما خواهند گذاشت . تا بهترین تصمیم را در خرید دکل داشته باشد .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط