محاسبه قیمت دکل مهاری

شاید یکی از مهمترین فاکتور ها در هنگام خرید سکشن دکل مهاری و یا سفارش دکل برای کارفرما علاوه بر کیفیت دکل ، نرخ دکل می باشد . در این مقاله تلاش میکنیم شما را با فرآیند محاسبه قیمت دکل مهاری و عوامل موثر بر آن آشنا کنیم .

همانطور که میدانید عوامل زیادی بر هزینه دکل تاثیر گذار هستند از متریال اولیه که قیمت آهن و میلگرد در بازار می باشد تا تعداد مهارها و …

قیمت آهن و میلگرد

اولین عامل تاثیر گذار در نرخ دکل ، آهن و میلگرد آن می باشد که در بازار گاها با نوسانات قیمت ها و قیمت ارز سریعا واکنش می دهد . میلگرد در ساخت سکشن ها ی دکل مهاری کاربرد دارد و لوله برای اتصال سکشن ها به یکدیگر در ابتداا و انتهای سکشن جوش داده میشود . البته در ساخت دکل مهاری ها با قاعده های بزرگتر اصولا ساخت سکشن نیز با لوله صورت می گیرد .

 

دکل مهاری

دکل مهاری

قیمت سیم مهار

مورد تاثیر گذار دیگر در نرخ دکل تعداد مهار های آن می باشد . به این معنی که اصولا استاندارد مهارکش برای دکل مهاری هر شش متر یا به نوع دیگر هر دو سکشن یک مهار می باشد . اما گاها نصابان دکل این فاصله مهار را تغیییر می دهند هر سه سکشن یا هر 9 متر یک مهار میزندد . که این دو روش باعث به وجود آمدن دو اصطلاح 9 متر مهار و 6 متر مهار شده است . بدیهی است در دکل های 6 متر مهار به دلیل مصرف بیشتر متعلقات دکل مهاری و متراژ بیشتری از سیم مهار . نرخ دکل بیشتر محاسبه خواهد شد .

قیمت متعلقات دکل مهاری :

یک دکل برای نصب به متعلقات زیادی از قبیل : انکربورد ، سیم مهار ، پیچ و مهره ، میله مهار ، کرپی ، گوشواره ، صفحه تعادل ، تاج دکل و … نیاز دارد . نرخ متعلقات دکل مسلما ارتباط مستقیم با هزینه سکشن دکل دارد . بدین معنی که هرچه متعلقات بیشتری در دکل به کار برود قیمت دکل افزایش میابد . که البته مصرف متعلقات برای دکل جدول و فرمول خاصی دارد که در مقالات آینده این جدول را در اختیار شما قرار می دهیم .

گالوانیزه دکل مهاری :

اصولا دکل را به دوصورت گالوانیزه شده و یا رنگ شده و یا هردو مورد با هم سفارش میدهند . اما در برخی موارد و با درخواست خریدار تولید کننده دکل مهاری ، دکل را بدون گالوانیزه یا به اصطلاح دکل سیاه تحویل می دهد . گالوانیزه و کیفیت گالوانیزه تاثیر مستقیمی در قیمت دکل دارد .

 

گالوانیزه دکل مهاری

گالوانیزه دکل مهاری

موارد ذکر شده در بالا تاثیر مستقیم بر قیمت دکل . در هنگام تحویل به مشتری از تولید کننده دکل دارد . اما گاها برخی موارد دیگر هزینه های دیگری بر کارفرما متحمل میشوند . که این هزینه ها ارتباطی با قیمت دکل ندارد اما به هرجهت در پروژه و یا قیمت نهایی تاثیر دارد . به عنوان مثال می توان به مواردی همچون : فونداسیون دکل ، سیستم چاه ارت و ارتینگ دکل ، چراغ دکل و سیستم روشنایی دکل و حتی هزینه حمل و نقل دکل اشاره کرد .

 

دریافت قیمت سکشن دکل مهاری از تاورکو 

در تاریخ نگارش این مقاله محاسبه قیمت تقریبی خام یک سکشن دکل مهاری G35  تقریبا 82 هزار تومان و نرخ دکل G45  برای یک سکشن حدودا 87 هزار تومان می باشد . بدیهی است این قیمت با توجه به نوسانات قیمت ها در بازار در تمامی موارد بالا ثابت نخواهد بود . و متغیر می باشد .

تاورکو تولید کننده انواع دکل مخابراتی از قبیل دکل مهاری ، دکل خودایستا و دکل منوپل . و ارائه دهنده متعلقات دکل و کلیه خدمات مربوط به دکل از قبیل رنگ آمیزی ، گالوانیزه ، نصب دکل و … تمامی این خدمات را بهترین قیمت های رقابتی در بازار داخل و حتی خارج از کشور به شما مشتریان گرامی ارائه می دهد . شما عزیزان می توانید با تماس با کارشناسان فروش دکل در مجوعه تاورکو از آخرین نرخ دکل مهاری و همچنین ارازانترین قیمت دکل مطلع شوید . علاوه بر این کارشناسان ما با مشاوره به شما ، این کمک را به شما میکنند که بهترین خرید با مقرون به صرفه ترین هزینه را داشته باشید .

 

امیدواریم با مطالعه این مطلب متوجه شده باشید محاسبه قیمت دکل مهاری بستگی به آیتم های زیادی دارد . که ممکن است در زمان های متفاوت دارای قیمت متفاوتی باشند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط