دکل مهاری 

تقریبا بالغ بر 70 درصد از سفارشات دکل های مخابراتی در ایران و حتی در خاورمیانه و کشورهای که مقصد صادرات دکل از ایران می باشند . مانند عراق ، ترکمنستان ، افغانستان و … دکل مهاری می باشد . و همانطور که حتما شما علاقه مندان و فعالان در حوزه دکل های مخابراتی در سطح شهر مشاهده نموده اید . اکثر دکل های نصب شده . خصوصا دکل های پشت بامی از نوع دکل مهاری می باشند . حال در اکثر کارخانه های تولید دکل ، در خط تولید دکل مهاری بالغ بر 50 درصد تولید دکل تعلق دارد به دکل مهاری G35 . در این مطلب سعی بر این است. آنچه باید راجع به دکل های مهاری G35 بدانیم را برای شما بازگو کنیم . از ساخت دکل تا نصب و همچنین تا صادارت دکل و تعمیر دکل .

 

کارخانه تولید دکل مهاری

کارخانه تولید دکل مهاری

دکل مهاری G35 

به جرات می توان گفت پر مصرف ترین و پر کاربردترین با بیشترین میزان تولید دکل مهاری G35 می باشد . این قضیه را به راحتی با نگاهی به اطرافمان در سطح شهر می توانیم پی ببریم . دکل G35 از آنرو تبدیل به یکی از محبوترین دکل های مخابراتی بین نصابان و کارفرما ها شد . که هم در نصب دکل سهولت دارند . و هم در ارتفاع مورد نظر معمولا کارایی مناسب دارد .

این نوع دکل به دلیل وزن سبک و فاصله مهار نسبتا مناسب با پشت بام ساختمان های داخل ایران ، تبدیل به محبوترین نوع دکل مهاری شده است .

مشخصات دکل مهاری G35 

همانطور که حتما میدانید دکل مهاری G35 با قاعده مثلثی شکل و طول بیرونی هر ضلع این قاعده برابر با 35 سانتیمتر ساخته میشود. سکشن های آن طبق معمول 3 متری می باشد . با میلگرد نمره 10 و همچنین لوله نمره 32 با ضخامتی معادل 2 میل یا تقریبا یک اینچ تولید میگردد . وزن تقریبی هر سکشن از دکل G35 بین 24 تا 25 کیلو متغییر می باشد . این تفاوت یک کیلویی در وزن سکشن به دلیل استفاده از میلگرد های نوردی است . چرا که در این نوع میلگرد چگالی و وزن گاها متفاوت می باشد .

 

خط تولید دکل مهاری

خط تولید دکل

سکشن های دکل مهاری G35 در کارخانه تولید دکل تاورکو با جوش CO2 توسط جوشکاران متخصص و با استانداردهای بین المللی با حرفه ای ترین تجهیزات ساخته میشوند. سپس این سکشن ها به واحد گالوانیزه ارسال میگردند . در این مرحله در تشت گالوانیزه گرم سکشن ها قوطه ور می شوند . در نهایت توسط پرسنل کارخانه عملیات پلیسه گیری انجام میشود . این عملیات به منظور راحت تر نصب شدن و سوار شدن سکشن ها بر روی یکدیگر در زمان نصب دکل صورت می گیرد .

از مراحل قبل از نصب دکل می توان به مرحله رنگ آمیزی دکل اشاره نمود . این مرحله بنا بر سفارش و درخواست مشتری در دو سطح رنگ آمیزی دستی و یا رنگ آمیزی دکل به روش کوره ای صورت می پذیرد .

خدمات تاورکو 

شرکت TOWERCO علاوه بر انجام تمامی مراحل ذکر شده در بالا . خدمات تخصصی دیگری همچون نصب دکل و یا پشتیبانی و نگهداری دکل و تعمیر دکل را به صورت بسیار حرفه ای با شرایط خاص ارائه می دهد . به منظور آشنایی هر چه بیشتر با خدمات شرکت تاورکو با مشاورین و متخصصین ما در شرکت تماس بگیرید تا از مشاوره رایگان بهره مند شوید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط