پایه چراغ خیابانی لوله ای

 

پایه چراغ خیابانی لوله ای از انواع دکل های منوپل بوده که بهترین راه حل  برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها ، جاده ها ،مسیر های دسترسی و کلاً فضا هایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند .

پایه چراغ خیابانی در انواع مختلف از جمله چند وجهی ، لوله ای و بر حسب مورد مطابق با تقاضای مصرف کننده و با توجه به طراحی معابر شهری و بزرگراهی در ارتفاعات ۳ متر الی ۱۸ متر تولید می گردد و جهت روشنایی معابر در رنج استاندارد ، سرشاخه هایی با طول و زاویه ای مناسب با عرض معبر ، فاصله پایه از رفوژ و نوع پخش نور چراغ در طرح های متفاوت قابل عرضه می باشد.

این پایه چراغ  ها در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سرانداز های مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزار های ویژه محاسبه می گردد. پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای منطقه و میزان دوام و ماندگاری تعیین می گردد ، پوشش پایه چراغ خیابانی می توان گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک ، رنگ اپوکسی با تنوع رنگی پوشش داده می شود.

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی

 

موارد کاربرد پایه چراغ خیابانی لوله ای :

. خیابان ها و بزرگراه ها
. جاده های اصلی و فرعی
. پارک های تفریحی و مجتمع های مسکونی و صنعتی
. پارکینگ ها و مراکز خرید

 

پایه چراغ خیابانی  بهترین راه حل برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها، جاده ها ، مسیر های دسترسی و کلاً فضا هایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند. ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد.

لچکی ها که شکلی شبیه مثلث دارند به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند. کاهش مصرف انرژی و استفاده از انرژی های نو در حال حاضر که انرژی یکی از پربهاترین منابع و در حال تمام شدن می باشد ، اهمیت بسزایی دارد. چراغ خیابانی و چراغ پارکی یکی از پر مصرف ترین وسایل انرژی الکتریکی و یا برق می باشند.

بنابراین کاهش مصرف انرژی در این وسایل روشنایی اهمیت بسزایی دارد. ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد . لچکی ها که شکلی شبیه مثلث دارند و به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند

 

پایه چراغ خیابانی

پایه چراغ خیابانی

موارد کاربرد پایه چراغ خیابانی لوله ای :

  • خیابان ها و بزرگراه ها
  • جاده های اصلی و فرعی
  • پارک های تفریحی و مجتمع های مسکونی و صنعتی
  • پارکینگ ها و مراکز خرید

 

پایه چراغ خیابانی چند وجهی

 

پایه چراغ خیابانی چند وجهی از انواع دکل های منوپل بوده که بهترین راه حل برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها ، جاده ها ، مسیر های دسترسی و کلاً فضا هایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند.

پایه چراغ چند وجهی خیابانی در انواع مختلف از جمله چند وجهی ، لوله ای و بر حسب مورد مطابق با تقاضای مصرف کننده و با توجه به طراحی معابر شهری و بزرگراهی در ارتفاعات ۳ متر الی ۱۸ متر تولید می گردد و جهت روشنایی معابر در رنج استاندارد ، سرشاخه هایی با طول و زاویه ای مناسب با عرض معبر ، فاصله پایه از رفوژ و نوع پخش نور چراغ در طرح های متفاوت قابل عرضه می باشد.

این پایه ها در شکل ها و اندازه های مختلف با تعداد سراندازهای مورد نیاز تولید می گردد و طرح لوله و فاصله بین پایه ها توسط نرم افزارهای ویژه محاسبه می گردد. پوشش پایه چراغ خیابانی با توجه به آب و هوای منطقه و میزان دوام و ماندگاری تعیین می گردد ، پوشش پایه چراغ خیابانی می توان گالوانیزه گرم ، رنگ الکترواستاتیک ، رنگ اپوکسی با تنوع رنگی پوشش داده می شود .

 

موارد کاربرد پایه چراغ خیابانی چند وجهی :

 

. خیابان ها و بزرگراه ها
. جاده های اصلی و فرعی
. پارک های تفریحی و مجتمع های مسکونی و صنعتی
. پارکینگ ها و مراکز خرید

 

پایه چراغ خیابانی چند وجهی بهترین راه حل برای روشنایی خیابان ها ، بزرگراه ها، جاده ها ، مسیر های دسترسی و کلاً فضا هایی است که مختصاتی با عرض کم و طول زیاد دارند و در ۲ مدل لوله ای و چند وجهی تولید می شوند . ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد.

لچکی ها که شکلی شبیه مثلث دارند به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند. کاهش مصرف انرژی و استفاده از انرژی های نو در حال حاضر که انرژی یکی از پر بها ترین منابع و در حال تمام شدن می باشد ، اهمیت بسزایی دارد.

چراغ خیابانی و چراغ پارکی یکی از پر مصرف ترین وسایل انرژی الکتریکی و یا برق می باشند. بنابراین کاهش مصرف انرژی در این وسایل روشنایی اهمیت بسزایی دارد. ستون اصلی پایه توسط صفحه آهنی مربع یا دایره شکلی به نام بیس پلیت و از طریق چند عدد انکر بولت به فونداسیون متصل می گردد. لچکی ها که شکلی شبیه  مثلث دارند و به محل اتصال ستون پایه چراغ با بیس پلیت ، جوش شده و این اتصال را تقویت کنند .

 

پایه چراغ

پایه چراغ

پایه چراغ پارکی

پایه چراغ پارکی از انواع دکل های منوپل بوده که با سطح مقطع گرد در متراژ های بین ۳ تا ۱۵ متر با پوشش گالوانیزه گرم و یا رنگ اپوکسی با استفاده از ورق آهن ST37 جهت نصب در معابر ، خیابان ها ، پارک ها و … تولید می شود.پایه چراغ پارکی یکی از ضروری ترین تجهیزات مبلمان شهری در زمینه تجهیزات روشنایی شهری است که از دیر باز در کانون توجه مدیران شهری قرار دارد.

 

چراغ پارکی علاوه بر جلوه زیبایی که ایجاد می کند ، در تامین نور ، امنیت پارک ها و اماکن عمومی در فضای باز نقش موثری دارد که این مورد برای خانواده هایی که در شب به پارک ها برای استفاده از طبیعت می روند امری اجتناب ناپذیر است.

 

در ضمن سایر ادوات به کار رفته در پارک ها و فضاسازی های انجام شده ؛ در این گونه محیط ها هم در زیر نور چراغ پارکی جلوه و کاربرد خواهد داشت. حالت نور افشانی و پخش نور مناسب ، این محصول علاوه بر روشنایی پارک ها ، پیاده رو های دو طرفه ، جاده ها و راه ها باعث تزئین و افزایش زیبایی محیط نیز خواهد شد .

همانطور که می دانید روشنایی پارک ها، خیابان ها، تفرجگاه ها و محوطه های ساختمانی بسیار مهم و ضروری است و استفاده از چراغ های حیاطی و پارکی می تواند ضمن تامین روشنایی محیط به زیبا شدن آن نیز کمک کند. با توجه به اینکه امروزه تزیین محیط های شهری با استفاده از المان های مختلف مورد توجه قرار دارد، نور هم یکی از عواملی است که در زیبایی محیط تاثیر گذار می باشد بنابراین نور پردازی محیط از اهمیت بالایی برخوردار است .

پایه روشنایی یکی از تجهیزات روشنایی است که در اندازه ها و مدل های مختلفی تولید می شود و از آن ها در پارک ها ، باغ ها ، باغچه ها ، ویلاها و حیاط منازل استفاده می شود همچنین این پایه ها بنا به کاربردشان در ارتفاع های مختلف و مدل های مختلف تولید و به بازار عرضه می شوند.

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط