پایه چراغ راهنمایی و ترافیکی 

پایه چراغ راهنمایی و یا پایه های ترافیکی شامل پایه های علائم هشدار دهنده و چراغ های راهنمائی و رانندگی و تابلو های مسیر یابی می باشد که بر اساس استاندارد های موجود ارائه می گردد.و به نوعی زیر مجموعه ای از دکل های منوپل می باشد .

این پایه ها به همراه بازوهای بلند کمک می نمایند تا نصب نشان و علائم راهنمایی و رانندگی به کارگیری دوربین های مدار بسته برای تردد ایمن به سهولت انجام پذیرد. دکل چراغ هشت وجهی 4*6 متر  از خانواده محصولات تجهیزات ترافیکی محسوب می گردند که از اصلی ترین نیازهای تمامی شریان های اصلی و فرعی پر تردد هر شهر و منطقه ای بشمار می آید تا امنیت تقاطع ها حفظ گردد و میزان تصادفات و آسیب ها به حداقل رسد.

 

"پایه چراغ راهنمایی

 

چراغ راهنمایی و رانندگی 

پایه چراغ راهنمایی ترافیکی یکی از محصولات ترافیکی خیابانی است که دارای کاربرد بالا و مخاطب زیادی می باشد. ارتفاع این پایه بین 3 الی 6 متر است.

جهت پوشش بدنه این محصول از گالوانیزه گرم و رنگ های هوا خشک ( اپوکسی ) استفاده می‌شود. این پایه ها را می توان به صورت لوله ای و چند وجهی تولید کرد.

این پایه ها قابلیت نصب انواع مختلف چراغ های ترافیکی و علائم راهنمایی و رانندگی را داراست. می توان از باطری ها سولار ( خورشیدی ) نیز بر روی آنها بهره برد. نوع و ضخامت لوله یا ورق در این محصول بستگی به میزان ارتفاع سازه درخواستی دارد.

پایه چراغ خیابانی  از نوع چراغ ترافیکی بوده و برای اماکنی که تردد ماشین ها وجود دارد ، مناسب می باشد. برای نصب این پایه ها  از فونداسیون آماده و ریختگی استفاده می‌کنیم.

برای اطلاع از قیمت انواع دکل ها و محصولات و خدمات شرکت تاورکو می توانید با مشاورین فروش ما تماس حاصل نمایید. مشاورین به صورت کامل در رابطه با قیمت دکل چراغ راهنمایی به شما مشتریان عزیز مشاوره می‌دهند و از قیمت روز مطلع شوید.