بالا رفتن از دکل مخابراتی

ماهیت وجود دکل مخابراتی و هر نوع دکل دیگری از قبیل دکل برق ( انتقال نیرو ) نصب تجهیزات بر روی ارتفاع بالاتری نسبت به سطح زمین میباشد . حال برای رسیدن به نقاط بالاتر دکل هر نوع و تیپ دکلی روش خاصی دارا می باشد . به عنوان مثال در دکل مهاری سه وجهی و چهار وجهی از میلگردهای استفاده شده در بدنه سازه به عنوان پله دکل ( استپ یا نردبان دکل ) استفاده میشود . و نصاب دکل یا تجهیزات برای رسیدن به ارتفاع مورد نظر به منظور نصب دیش ، آنتن و رادیویی مخابراتی از مبل گردهای که به صورت z خم کاری شده اند به عنوان پله دکل استفاده میکند

نردبان دکل مخابراتی

نردبان دکل مخابراتی

پله دکل در دکل های خودایستا :

در دکل های خودایستا سه پایه و یا چهار پایه به دوصورت پله سازی میشود در دکل های خود ایستا بسیار عظیم حتما پله های در مرکز دکل خودایستا به صورت قائم و نردبانی تعبیه میشود تا نصاب تجهیزات با استفاده از این نردبان دکل به نقاط مورد نظر دسترسی داشته باشد . اما در دکل های خودایستا به سطح مقطع کوچکتر مانندد دکل NB یا RDS از خود سازه به عنوان پله استفاده میکنند و برای صعود به نقاط بالاتر از آهن ها و نبشی های مورد استفاده در بدنه دکل استفاده میکنند .

استپ دکل منوپل

در دکل های منوپل چند وجهی و لوله ای دو دل پله دکل یا نردبان دکل مشاهده میشود .. یک نوع که مشهور به استپ دکل میباشد . میله های است به اندازه کمی بیشتر از عرض کف پا به بدنه دکل جوش داده میشود تا نصاب هنگام صعود با دست آنها را گرفته و جای پای خود را روی آن ها محکم کند . نوع دیگری از نردبان دکل منوپل پله های میباشد که به شکا نردبان قائم و در راستای درکل عمود به سمت بالا در کنار دکل جوشکاری میشوند که معمولا برای دکل های عظیم تر مورد استفاده است و در کنار این نردبان یک محافظ نیز ساخته میشود تا امنیت نصاب هنگام بالا رفتن از دکل کمک کند .

استپ دکل منوپل

استپ دکل منوپل

تولید نردبان دکل ( استپ ) در تولیدات تاورکو

TOwerco در راستای تجمیع خدمات صفر تا صد محصولات و خدمات مانند گالوانیزه و سیستم روشنایی دکل ، نردبان ، استپ و پله دکل نیز بنا به نیاز مشتری و طبق نقشه های اصولی و مهندسی برای انواع دکل ها تولید میکند . به منظور کسب اطلاع بیشتر و دریافت قیمت دکل در تیپ های متفاوت با اکسسوری و متعلقات مختلف با کارشناسان فروش ما در شرکت تماس بگیرید .

ارسال دیدگاه

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پست های مرتبط