شرکت ارکان طرح برسام با نام تاورکو با رویکردی منحصر به فرد و نوآورانه در ارائه خدمات مشاوره، طراحی و تولید انواع سازه‌های فلزی، از سال ۱۳۸۸ فعالیت خود را آغاز کرده است.

این مجموعه با توجه به نیاز داخلی و خارجی، با تعهد به کیفیت و سرعت در تحویل پروژه‌های خود، توانست در این مدت از جایگاه به سزایی در این صنعت برخوردار گردد و خود را به عنوان یک صادرکننده به کشورهای خاورمیانه معرفی نماید. ما باور داریم که ٌ کیفیت، رمز ماندگاری است ٌ و تمامی این موفقیت‌ها و دستاوردها، جز به یاری خداوند و عنایت مشریان و کارفرمایان عزیزمان، نبوده است. تاورکو به عنوان یک واحد حرفه‌ای و متمایز، همواره در تلاش است تا با ارائه خدماتی با کیفیت بالا، رضایت مشتریان خود را به دست آورد و در این صنعت، به عنوان یک برند قابل اعتماد و معتبر شناخته شود.

مطلبی از مدیرعامل تاورکو

دیدگاه ما از اولین قدم تاسیس تاورکو ، تجمیع تمامی خدمات مربوط به دکل مهاری ، دکل خودایستا و منوپل از ساخت دکل و گالوانیزه دکل تا نصب دکل به همراه خدماتی همچون چاه ارت و سیستم ارتینگ و نهایتا خدمات پشتیبانی انواع دکل های مخابراتی بوده است . لذا در منظر ما هیچگاه فروش پایان یک معامله نبوده است . بلکه ما فروش دکل را آغاز یک تعهد برای ادامه خدمات خود در این زمینه می دانیم . از این رو با کمک مهندسین فنی و کارشناسان خبره خود در تمام زمینه های ساخت و نصب دکل تمامی نیازهای شما را در این زمینه برطرف خواهیم کرد . خوشحال میشویم مشتری بعدی ما شما باشید …

مهندس مسعود رحمانی پناه

طراح و خلاق / موسس تاورکو

مشتریان ما