عبدالله طالبی

مدیر فنی

سالها تخصص و تجربه در نصب انواع دکل های مخابراتی از قبیل دکل خودایستا ، دکل مهاری ، دکل منوپل و … وی را تبدیل به یکی از کارشناسان و متخصصان دکل در زمینه نصب دکل و کارشناس فنی تبدیل نموده است.

همچنین نصب و راه اندازی انواع صاعقه گیر دکل های مخابراتی به علاوه احیا و اجرای چاه ارت نیروی متخصص ، کارآمد و مجرب را در زمینه صنعت دکل معرفی کرده است و آقای طالبی با کوله باری از تجربه مدیریت تیم فنی و نصب و اجرای شرکت تاورکو را به عهده دارد.

88178360

مهران بیات

مدیر فروش

سالها تجربه در زمینه فروش دکل و اینک برآورد وتحلیل قیمت انواع دکل مخابراتی در رزومه جناب آقای بیات این نوید را به شما خریداران دکل می دهد که مناسبترین قیمت دکل مهاری ، خودایستا و منوپل را ازیکی از بهترین متخصصان فروش دکل استعلام کنید .

همچنینن فروش دکل خودایستا ، مهاری و منوپل با شرایط خاص و دریافت قیمت دکل در سریعترین زمان برای خرید دکل از امتیازات تاورکو میباشد

88178360 داخلی 102

مهندس مسعود رحمانی

مدیرعامل

یکی از برترین متخصصان دکل که طی سالیان متمادی با کسب تجربه در زمینه تولید انواع دکل مخابراتی ( خودایستا ، مهاری ، منوپل ) و فروش انواع دکل و همچنین راه اندازی و اجرای فونداسیون دکل  ، اجای چاه ارت ، فروش صاعقه گیر و تمامی خدمات صنعت دکل سازی باعث شد تا شروع به کار تاورکو با قدم های استوار و محکم باشد ، چه از لحاظ فنی و چه از لحاظ علمی .

امید است در زمینه مشاوره و فروش دکل های مخابراتی بتوانیم کمک شایانی به شما داشته باشیم تا نهایتا بهترین قیمت دکل را با بهترین کیفیت در خرید خود تجربه کنید .

88178369