ساخت، تولید و فروش متعلقات دکل مهاری ، خودایستا و منوپل 

حتما شما عزیزان و علاقه مندان به صنعت دکل با انواع متعلقات دکل چه دکل مهاری و چه دکل خودایستا و چه دکل منوپل آشنا هستید. و پیشتر نیز در همین سایت راجع به آن برای شما توضیحات مفصلی داده ایم . چنانچه مایل به مطالعه راجع به متعلقات دکل می باشید از اینجا می توانید دسترسی داشته باشید . و اما در این مطلب می خواهیم فروش متعلقات دکل مهاری و قیمت متعلقات دکل برای شما بگوییم .

 

مهارکش دکل مهاری

مهارکش دکل مهاری

انواع متعلقات دکل:

خالی از لطف نیست که پیش از توضیح راجع به فروش متعلقات دکل . بار دیگر به انواع متعلقات خصوصا متعلقات دکل های مهاری اشاره کنیم .

از این رو می توان به متعلقاتی همچون : سیم مهار ، کرپی ، میله مهار ، صفحه تعادل چهار سوراخ ، صفحه تعادل پنج سوراخ ، صفحه تعادل دوبل ، بیس ، صفحه پشت دیوار ، مهارکش ، پیچ و مهره ، کمربند دکل ، تاج دکل ، چراغ دکل ، میله برقگیر ، مانتینگ و … نام برد .

معمولا این متعلقات همراه با سفارشات اولیه دکل بنا به نیاز هر دکل با توجه به استانداردهای موجود . همراه با سفارش بارگیری شده و به انضمام دکل ارسال میشود .

 1. میله مهار دکل

میله مهار (انکر راد) که برای اتصال سیم مهار دکل به تکیه گاه دکل استفاده می شود. و بنا به موقعیت نصب دکل در دو نوع زمینی و دیواری با استفاده از میلگرد ۱۶ فابریک به طول یک متر با پوشش گالوانیزه گرم تولید می گردد.

 

میل مهار

میل مهار

 1. صفحه پشت دیوار دکل

یک صفحه فلزی به ابعاد ۲۰*۲۰ و ضخامت ۵ میلیمتر با یک سوراخ نمره ۱۸ در مرکز آن که به عنوان یک واشر بزرگ برای نگه داشتن میله مهار دیواری در پشت دیوار نصب می گردد.

 1. صفحه تعادل دکل

یک صفحه فلزی ذوزنقه شکل با تعدادی سوراخ در قسمت پهن و یک سوراخ در قسمت باریکتر که برای اتصال مهارکش ها به میله مهار کاربرد دارد و بسته به متراژ و نوع مهاربندی دکل در انواع ۳ سوراخ ، ۴ سوراخ و ۵ سوراخ با ضخامت های ۵ میلیمتر و ۶ میلیمتر با پوشش گالوانیزه گرم تولید می شود.

 

صفحه تعادل دکل

صفحه تعادل دکل

 1. پیچ و مهره دکل

پیچ و مهره نمره ۵۰*۱۶ فولادی با پوشش گالوانیزه گرم که برای اتصال مهارکش به صفحه تعادل می باشد .
پیچ و مهره نمره ۶۰*۱۰ فولادی با پوشش گالوانیزه گرم که برای اتصال سکشن های دکل می باشد .

 

 1. پیچ و مهره دکل

  پیچ و مهره دکل

   

  مهارکش دکل

مهارکش یا پیچ تنظیم دوطرفه وسیله ای برای تنظیم کشش سیم مهار است و معمولا از دو قسمت رزوه دار تشکیل شده. که یکی به انتهای یک حلقه ی فلزی کوچک پیچ شده و قسمت دیگر قلاب دار یا گیره ای است . جهت رزوه ی این دو قسمت برخلاف هم است . برای تنظیم مقدار کشیدگی لازم با پیچاندن قسمت حلقه ای مرکزی ، این دوقسمت به یکدیگر ، نزدیک یا دور می شوند .

 1. گوشواره دکل

قطعه ای فلزی که جهت جلوگیری از خمش شدید سیم مهار در حلقه مهارکش و بریدگی آن استفاده می شود .

گوشواره دکل

گوشواره دکل

 

 1. کرپی دکل

کرپی یا بست سیم مهار که برای بستن انتهای سیم مهار بعد از رد شدن از حلقه مهار کش استفاده می شود که از جنس فولاد در سایز های ۶ ، ۸ ، ۱۰ و … موجود می باشد .

 1. سیم مهار دکل

سیم مهار از ۷ رشته مفتول فولادی خشک گالوانیزه به هم تابیده شده در چندین سایز ۴ ، ۶ ، ۸ و …. تولید می شود که برای اتصال دکل های مهاری به نقطه تکیه گاه و تامین ایستایی آنها استفاده می شود .

 

 1. سیم مهار دکل

  سیم مهار دکل

  کمربند مهار دکل

یک تسمه فلزی گالوانیزه که بر روی سکشن دکل مهاری نصب شده و نقطه اتصال سیم مهار به بدنه دکل می باشد .

 1. تاج دکل مهاری

آخرین قطعه نصب شده روی بلندترین نقطه دکل مهاری می باشد که معمولاً سیستم روشنایی و صاعقه گیر بر روی آن نصب می شود

 

دکل مهاری

دکل مهاری

 1. بیس دکل مهاری

  بیس دکل مهاری

  بیس دکل مهاری

صفحه فلزی همراه با ۳ یا چهار پایه با پوشش گالوانیزه گرم جهت نصب اولین سکشن دکل مهاری که پخش کننده فشار دکل بر روی سطح مقطع کانونی محل نصب دکل می باشد .

 

فروش متعلقات انواع دکل به صورت جدا 

تاورکو به عنوان یک تولید کننده دکل مخابراتی ، علاوه بر ساخت انواع دکل (  دکل خودایستا ، دکل منوپل ) متعلقات دکل را نیز با بهترین کیفیت تولید و تامین میکند. از این رو شما مشتریان گرامی می توانید سفارشات خود را به کارشناسان فروش تاورکو ارائه دهید. تا در اسرع شما سفارشات شما آماده ارسال و تحویل شما گردد .

 

بیس دکل مهاری

بیس دکل مهاری

قیمت متعلقات دکل 

متعلقات انواع دکل را با بهترین قیمت و همچنین بالاترین کیفیت از کارشناسان ما بخواهید. تنها کافیست با یک تماس در اسرع وقت استعلام قیمت متعلقات دکل خود را به دست بیاورید. منتظر تماس شما هستیم .